Długo zastanawiałyście się nad wyborem zimowego płaszcza? A może ciągle nie znalazłyście tego jedynego? Dla mnie najważniejsze jest, żeby był ciepły. A skoro o tym mowa – tej zimy postawiłam na sztuczne futro! Jak go nosić i z czym zestawiać? Zapraszam do dalszej części posta

∗∗∗

Have you been wondering what coat you should choose for this winter? Maybe you still haven’t found that perfect one? Well, if you ask me – it’s the most important for the coat to be warm. And if you say warm – all I think about it fake fur! Yes! This is what I chose this winter. If you wonder how a fake fur coat can be worn, see below post.

Ja jestem ogromną fanką futrzaków! Nie tylko za to, jak bardzo są ciepłe, ale także jak stylowo wyglądają. Możecie zestawić je dosłownie ze wszystkim – z jeansami, spódnicą sukienką. Sprawdzą się w wydaniu casual jak i bardziej eleganckim. Jak widzicie na zdjęciach, ja założyłam swoje sztuczne brązowe futro i dobrałam do niego gruby, kremowy sweter oraz sztruksowe miodowe spodnie. Do tego czarna, pudełkowa torebka z grubym łańcuchem i białe botki. Tak, białe! Nie ma się czego bać. Białe buty wyglądają świetnie! Ożywiają całą stylizacje, dodają jej energii i niesamowitego powera.

Czas skończyć ze stereotypami i dawnymi przesądami dotyczącymi białych butów, tym bardziej, że są one mocno obecne w trendach i nie pozbędziemy się ich tak łatwo. W zasadzie mam nadzieję, że w ogóle się ich nie pozbędziemy 🙂 Zauważcie, że białe buty nosimy od dawna – Conversy, tenisówki, sneakersy. Teraz ten kolor przenosi się również na botki i kozaki. I ja nie widzę w tym nic złego! Ciesze się, że biel jest tak wszechobecna w modzie i trend na białe botki zaczyna się tak świetnie przyjmować się na polskich ulicach.

A wy nosicie futrzaki i białe botki/kozaki? Co sądzicie o tych trendach?

∗∗∗

I’m a huge fan of fake fur coats! Not only because they are so warm, but also because they look so stylish. You might wear them with denim, skirts, dresses. They will look good in both casual and more elegant version. As you might see on these pictures, I wore my brown fake fur, a winter creamy sweater and cord honey pants. I paired it off with a black handbag and white boots. Yap, white. There is nothing to be afraid of. White shoes look so good! They make your outfit so fresh and fashionable! You should definitely try it!

It’s high time to stop thinking in stereotypes. White boots are very trendy and there’s nothing you can do about it 🙂 Just have a look – since I can remember we all have been always wearing white shoes – Converse, sneakers. Npw the only change is that this color is also transferred to boots. I’m so happy this trend is present on the streets! All outfits look much more interesting and fresh when wearing white shoes.

And what do you think of this trend? Do you wear fake furs and white boots?

Fot. Kamila Sierant

WHAT I WORE:

Fake fur coat: From my wardrobe

Pants: H&M

Sweater, Bag and Shoes: Reserved

 

Pin It