Mamy to – jesteśmy w Photo Vogue Italia! Tak Kochani – jedna z sesji zdjęciowych, którą stylizowałam, została opublikowana jako webitorial we włoskim Vogue!!! Tak, marzenia się spełniają! 🙂 Więcej szczegółów poniżej.

∗∗∗


Yes, we got it!! One of fashion photo shoots that I had a pleasure to style, was published in Photo Vogue Italia!!! Well, I told you – dreams come true 🙂 See more details below.

VogueVogueKochani, pewnie możecie sobie wyobrazić, że odkąd zaczęłam swoją przygodę ze stylizacjami, jednym z moich marzeń było, aby nasza sesja zdjęciowa znalazła się w Photo Vogue. I stało się. Ten światowy, prestiżowy magazyn zdecydował się na publikacje kilku zdjęć z naszej sesji. Kiedy je przeglądam i widzę te opatrzone logiem Vogue, jestem tak dumna i szczęśliwa, że trudno jest opisać te wszystkie emocje w jednym poście.

Dziś widzę (po raz kolejny), że ciężka praca, konsekwencja i upór są tymi czynnikami, które powodują, że wspinamy się na wyżyny. Pisałam o tym wielokrotnie już w poprzednich swoich postach, kiedy również udało się nam być zauważonymi przez zagraniczne magazyny, więc dziś nie będę się już powtarzać i wygłaszać kolejnych przemówień motywacyjnych 🙂 Skupie się natomiast, na tym, aby przyblizyć Wam tematykę sesji. Ojjj nie należała ona do najłatwiejszych.

Jakiś czas temu spotkałyśmy się w okolicach krakowskiego Zakrzówka. Tego dnia było upalnie gorąco (ponad 30 stopni), ale wysoka tempertura (i nadchodząca wtedy burza!) nie przeszkodziła nam w realizacji sesji. Nasza modelka przez kilka godzin dzielnie pozowała w srebrnych, cekinowych ubraniach. Mogę Wam zdradzić, że nie były to typowo lekkie i letnie tkaniny, więc jej praca wymagała dużego poświęcenia i skupienia.  Ogromnie ją za to podziwiam i dziękuje, że tak cudownie zaprezentowała wszystkie stylizacje. A i właśnie – co do samych ubrań, muszę Wam powiedzieć, że poszukiwanie ich okazało się nie dużym wyzwaniem. Nie było łatwo, aby znaleźć ‚cięższe’ cekinowe tkaniny w połowie lata. Po kilku dniach żmudnych poszukiwań, udało się.

Sami możecie zauważyć, że efekt końcowy jest pioronujący. Ja jestem ogromną fanką tej sesji, nie tylko przez publikację w Vogue Italia, ale także fakt, że każde ze zdjęć jest bardzo inspirujące i rozbudza moją kreatywnośc. Jestem ciekawa, co Wy o niej sądzicie.  Podzielćie się ze mną Waszymi opiniami 🙂

∗∗∗

My friends, you might imagine that sice I started my fashion journey, one of my biggest dreams was for our photo shoot to be published in Photo Vogue. And we did it! This worldwide, amazing fashion magazine decided to publish a few pictures that we took together with my team. When I look at them and see Vogue logo, I cannot even describe how happy I am.

Today I can honestly tell you that hard work, consequence and stubborness are these factors that allow us to improve our skills and power. I told you the same many times before, when I published some of my posts including published editorials, and I am not gonna to repeat myself 🙂 I would like to focus on this particular photo shoot and describe how it looked like.

We met some time ago in the area ok Krakow Zakrzowek. It was incredibly hot this day (around 30 degrees), but this weather did not prevent us from taking these pictures. Our model was standing there and pozing for a few hours while she was wearing silver, sequins clothing. I must tell you these were not light and airy fabrics so it was even harder to poze during such a hot afternoon. But thanks to her professionalism and dedication, all stylizations were presented perfectly. And when it comes to clothes, I must tell you it wasn’t easy to find such ‚heavy’ sequins outfits in the middle on summer. I spent a few days on researching and finally, I got all of them.

You might see that photo shoot result is gorgeous. I am a huge fan of these pictures, not only beause of publication in Vogue Italia, but also the fact that each of these photos is very inspiring and improves my creativity. Now I am really interested to see what you think of it. Please share with me your thoughts.

Photo: Pamela Porwen

Model: Milena Khaliemina

Mua: Iza Andrychiewicz

Stylist: Me

VogueVogueVogueVogueVogueVogueVogueSrebrna spódnica / Silver skirt: Przemysław Prostak VogueVogue

Pin It