Kochani! Nie mogłabym zatytułować tego posta inaczej niż Think Pink! To moje dzisiejsze hasło dnia i patrząc na zdjęcia stylizacji, nie wyobrażam sobie innego 🙂 Czy Wam latem wszystko też wydaje się być bardziej różowe niż zwykle?

∗∗∗

My dears! I wouldn’t be able to call this post differently than Think Pink! It’s my todays slogan and looking at the pictures, I couln’t imagine a different title fo that 🙂 Do you also think that everything seems to be pink during summer?

think pinkthink pinkthink pinkthink pinkWielokrotnie pisałam Wam tutaj i tutaj, że jestem fanką różu, szczególnie latem. Ten kolor jest niesamowicie energetyczny i mam wrażenie, że przywracający do życia. A dawniej? Broniłam się przed różem rękami i nogami. Nigdy nie pomyślałabym, że będę zwolenniczką Think Pink! Ale czy nie jest tak, że świat faktycznie jest nieco bardziej przyjazny przez różowe okulary? Czy ten kolor nie daje pewnej radości i  napawa optymizmem?

∗∗∗


I have told you many times previously (click here OR here) that I am a huge fan of pink, especially during summer period. This color is very energy-related and it seems to me that it kind of brings back to life. In the past I would never say that I will be a fan of Think Pink slogan. But isn’t the world actually nicer when you see it through rose-coloured spectacles? Doesn’t this color give some kind of joy and optimism?

think pinkthink pinkthink pinkPowiem Wam szczerze, że rzadko decyduje się na takie fikuśne stylizacje, ale tego dnia postanowiłam zaszaleć! Różowa bluzka w wyraźne paski (PS. Poznałyście, że jest to strój kąpielowy?), jeansy typu mom i przezroczysta różowa czapka. Do tego pół transparentna różowa torebka i białe buty typu mule. Całość? Jak dla mnie prezentuje się zachwycająco i bardzo radośnie.

A Wy co sądzicie o tej stylizacji? Mogłybyście taką nosić?

∗∗∗

Honestly speaking, I don’t often wear this kind of funny stylizations but this time I decided to go crazy. I wore a pink striped top (PS. Did you know it’s a swimsuit?),  mom jeans and a pink transparent sunvisor. I paired it off with semi transparent pink bag and white mule shoes. I like the final result! The outfit looks very unusual and interesting!

What do you think about this outfit idea? Would you wear it?

Fot. Magdalena Manikowska

think pinkthink pinkthink pinkthink pinkWHAT I WORE:

Top and Sunvisor Forever 21

Pants Reserved

Shoes Zara

Bag Monnari

Pin It