Hey! Mam dziś dla Was propozycję letniej stylizacji typu ALL-WHITE, czyli podpowiedź jak skutecznie i w trendach nosić biel. Domyślam się, że niejedna z Was jest ogromną fanką bieli więc zapraszam do dalszej części posta.

∗∗∗


Hey! Today I prepared for you an all-white outfit idea which is perfect for summer time. It’s just a hint how you can wear white to look trendy and efortless. I suppose some of you are really huge fans of white color so I believe this post might be one of your fav ones.

all whiteall whiteKochani, o stylizacjach typu total look, czyli jednokolorowych outfitach (monokolor) pisałam już tutaj jeśli chodzi o czerwień, czy tutaj jeśli chodzi o beż. Dziś nadszedł czas na biel, czyli jak wiecie kolor, który uwielbiam zarówno latem i zimą. Biel od zawsze kojarzyła mi się z niewinnością i delikatnością i właściwie, znów od zawsze, jeśli mam możliwość wyboru między bielą, a czernią – wybiorę biel.

Outfit, który widzicie na zdjęciach należy do jednych z moich ulubionych, nie tylko ze względu na trend all-white, ale fakt, że zarówno spodnie jak i koszula są z lnu. Och… uwielbiam len. Jest tak przyjemnym i przewiewnym materiałem, że nie sposób go nie kochać. Oczywiście ma swoje wady Nie polecam go na przykład dla dziewczyn, które nie znoszą prasowania, ale… mimo wszystko uważam, że warto zaryzykować i kupić przynajmniej jedną rzecz z lnu i wówczas zobaczyć, czy jest dla Was stworzony czy też nie.

∗∗∗

My dears! I feel like there have been many posts recently about total look outfit ideas. You can find some ideas here when it comes to red look, or here when it comes to beige one. Today it’s gonna be all about white. And you know how much I like to wear white both during summer and winter period. White has been always associated to me with innocence and fragility. And whenever I have a choice between white and black, I would always choose white.

The outfit idea that you can see on pictures is one of my fav ones, not only because of an all-white trend, but also the fact that both a shirt and pants are made from linen. Och.. I’m totally in love with linen! It’s so comfy and nice that there is no way not to love it. Unfortunately there are some disadvantages of linen as well and I would not recommend it to those of you who hate ironing ☺ Anyway, I think it’s a great fabric and it’s worth to buy at least one linen item and then see if you gonna love it or not.

all whiteMój sposób na biel jest prosty – wystarczy połączyć ze sobą te same odcienie bieli, aby uzyskać bardzo klasyczny i trendy look. Ja wybrałam białą lnianą koszulę oraz spodnie w tym samym odcieniu również z lnu. Do tego białe buty typu mule i akcesoria (torebka i kapelusz) w beżowym odcieniu, aby nieco przełamać biel. Dla mnie całość wygląda lekko i przyjemnie i jest to look, który z pewnością możecie założyć na rankę, spacer, czy nawet do pracy w biurze. Jest to bardzo uniwersalna i ponadczasowa stylizacja. Dzięki bieli, Wasz styl nabierze bardzo klasycznego charakteru i nie będziecie musiały martwić się, żeby nie przesadzić z dobieraniem akcesoriów. Zapewniam Was, że wszystko będzie wyglądać z bielą cudnie! 💓

∗∗∗

My idea on how to wear an all-white total look is very simple. All you need to do is choose the same shades of white. This way you can create very classic and trendy outfit. I chose a white linen shirt and pants which are made from linen as well. I paired it off white white mule shoes and beige accesories (a bag and a hat). Total stylization looks very light and this is an outfit idea that you can wear on a date, when walking or working in an office. It’s ageless look. I can assure you that your style is gonna be very classic when wearing an all-white looks and there will be no need to worry which accessories should be chosen as all goes well with white! 💓 

Fot. Michał Pawełczak

all whiteWHAT I WORE:

Shirt and Shoes Zara

Pants and Bag Reserved

Hat H&M

Pin It