Kochani! Chciałabym przedstawić Wam jeden z moich ostatnich projektów – sesja dla marki Lupuna Tree. Moim zadaniem było wystylizowanie pięknej modelki Magdy i dobranie do jej stylizacji plecaków/toreb/nerek marki Lupuna Tree.

∗∗∗

My dears! I would like to share with you one of my latest projects – photoshoot for Lupuna Tree. My task was to style a beautiful model and pair her outfits with backpacks/bags/belly bags of Lupuna Tree.

Kiedy otrzymałam to zlecenie, długo zastanawiałam jakie ubrania dobrać do kolorowych akcesoriów marki, tak aby wszystko współgrało, a jednocześnie wyglądało na bardzo lekkie, niewymuszone połączenia. Zdecydowałam się na miksowanie wielu styli i pokazanie różnorodności stylizacji – począwszy od bardzo sportowych ubrań po eleganckie sukienki czy spodnie. W ten właśnie sposób udało mi się udowodnić, że te same akcesoria można swobodnie łączyć z róznymi elementami naszej garderoby i zakładać je na wiele okazji. Jedyny warunek to odwaga i chęć ekspetymentowania.

∗∗∗

When I was asked to do it, I was wondering what clothing should be chosen to match colorful accessories of Lupuna Tree so that everything could look very light and just perfect together. After a while I decided to mix various styles to show diversity of outfits – starting with very sporty ones and ending with elegant dresses or pants. This way I was able to prove that the same accessories might be paired with different wardrobe essentials and can be worn for any occasion. The only condition for this to work is being brave and willing to play with fashion.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć Wam, że to naprawde działa. Ja sama należę do osób, które nie mają sprecyzowanego jednego stylu, ale raczej odkrywam go na co dzień i testuję nowe połącznia kolorystyczne i nowe rodzaje ubrań. Najważniejsze dla mnie to czuć się w tym swobodnie i komfortowo. Dlaczego mówię, że to takie ważne? Kochani, jestem pewna, że wszyscy z Was zdają sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia ma nasz osobisty styl i autoprezentacja. Ale to nie wszystko. Świetny styl sprawia, że czujemy się pewni siebie każdego poranka, gotowi do prac i kolejnych wyzwań; czujemy się pieknie niezależnie od tego, co mamy na sobie. Ja od lat wierze w to, że jeśli tylko czujemy się komfortowo i pewnie, nic nie jest w stanie zniszczyć naszego dnia! Kochani, modą należy się bawić, a nie przejmować czy brać zbyt serio.

A Wy jakie macie opinie na ten temat? Lubicie eksperymentować z modą?

Koniecznie dajcie znać, jak podobają się Wam zdjęcia. Obiecuje, że wkrótce podziele się z Wami efektami kolejnych sesji. Stay tuned!

∗∗∗

I know from my own experience that this really works. I belong to people who do not have one and only fashion style but I rather discover it on a daily basis when I test new mix of colors and type of clothing. The most important for me is to feel comfortable when choosing my outfits. And why exactly is this important? The impact of personal style goes far beyond making a good first impression; great style is also about approaching each day with confidence, and the ability to feel legitimately beautiful in what we are wearing. When you feel comfortable and confident, nothing can ruin your day. Believe it or not, the right wardrobe can make a difference in that department. My dears – we should play with fashion, not feel stressed about it.

What is your opinion around it? Do you like playing with fashion?

Let me know how you like these pictures. I promise you I will share with you more photos from recent photoshoots as well. Stay tuned!

Fot. Jacek Opławski

Pin It