Hey! Mam dla Was backstage z sesji w stylu vintage, podczas której miałam okazję stylizować piękną modelkę Kasie oraz współpracować z kreatywnymi kobietami fotografem Aleksandra Myszka oraz wizażystką Kamila Gastoł.

∗∗∗

I want to share with you backstage photos from recent vintage photoshoot that I had the pleasure to style a beautiful girl Kasia and cooperate with very creative women photographer Aleksandra Myszka and makeup artist Kamila Gastoł.

Kasia bardzo chciała zobaczyć siebie w wydaniu vintage i kiedy poprosiła mnie o możliwość wystylizowania, od razu się zgodziłam. Patrząc na urodę Kasi, nie miałam żadnych wątpliwości, że w stylizacjach vintage będzie wyglądała idealnie.

Przygotowałam 2 stylizacje. W pierwszej wybrałam długi kamelowy płaszcz i czarną sukienke w kwiaty, którą dodatkowo przewiązałam paskiem w talii, aby podkreślić to miejsce. Do tego bordowe mokasyny i brązowa skórzana torebka. W drugiej stylizacji sukienke zamieniłyśmy na czarne spodnie z szelkami i biały T-shirt w paski. Look typu vintage został jeszcze bardziej podkreślony poprzez przepiękny makijaż, który przygotowała Kamila. Nie będę zdradzała Wam więcej szczegółów, bo myślę, że warto potrzymać Was trochę w niepewności, a już niedługo opublikuję efekty sesji.

Zastanawiam się, czy ktoś z Was jest fanem ubrań typu vintage i nosi je na co dzień. Dajcie znać! Chętnie wysłucham Waszych historii.

∗∗∗

Kasia was very keen to see herself in more a vintage style and when she asked me to style this photoshoot, I had to say yes right away. When I saw Kasia’s pictures, I had no doubt that that she will look amazing when wearing vintage.

I prepared 2 outfit ideas. For the first one, I chose a long camel coat and a black floral dress. I also added a strap around the waist to accentuate it. I paired this off with claret loafers and leather brown bag. For the second outfit idea, we replaced the dress with black suspender pants and a white striped T-shirt. In addition to that, Kamila made-up Kasia in an amazing makeup that added this vintage trend even more. I will not tell you more details because I think it’s better to keep you in suspense until you see final results of the photoshoot.

I wonder if anyone of you is a fan of vintage clothing and wears them on daily basis. Let me know! I am so keen to get to know your stories.

Pin It